آخرین اخبار

بنا بر گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان رشتخوارهمزمان با هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم سومین جشنواره خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شهرستان رشتخوار برگزار شد.

 در این جشنواره که با حضور نماینده ی مردم شهرستان در مجلس شورای اسلامی، ائمه جمعه شهرستان، معاون اداره کل آموزش و پرورش، فرماندار، مسئولین استانی و شهرستانی و جمع کثیری از خیرین نیک اندیش مدرسه یار و مدرسه ساز و فرهنگیان برگزار گردید.

نماینده مردم شهرستان های خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی گفت: چهار هزار میلیارد تومان در بودجه سال 1398 به نوسازی مدارس کشور اختصاص یافته است.

دکتر نگهبان سلامی ضمن گرامیداشت روز معلم، از زحمات خیرین مدرسه ساز تشکر نمود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس افزود : امروزه ما در شرایط خاص قرار داریم و توطئه های دشمن تاکنون به گونه های مختلف وجود داشته است اما امروز این توطئه ها شکل ویژ ه ای به خود گرفته است که البته با رهنمود های مقام معظم رهبری و وحدت و انسجام این پیچ تاریخی را پشت سر خواهیم گذاشت.

 وی معلمان را نیروهای توانمند کشور دانست که بهترین ها را برای مردم خلق می کنند .

در ادامه معاون  مدیر کل آموزش و پرورش  استان خراسان رضوی با گرامیداشت هفته بزرگداشت مقام معلم،حضور خیرین مدرسه ساز و معلمین را در کنار هم یک ظرفیت و برکت عنوان نمود و افزود : 40 درصد مدارس کشور به کمک خیرین مدرسه ساز احداث شده است و 2 میلیون و 500 دانش آموز هم اکنون در مدارس خیر ساز به تحصیل مشغولند.

فرماندار شهرستان رشتخوار نیز در این مراسم از خیرین مدرسه ساز و مدرسه یار شهرستان تشکر نمود و اقدام خیرین مدرسه سازی را کار جهادی عنوان نمود.