بهره برداری از دبستان دو کلاسه شهید مدرس روستای فیض آباد تبادکان آغاز شد .

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین مدرسه ساز خراسان رضوی ، با حضور معاون اجرائی و نظارت اداره کل نوسازی مدارس استان ، رئیس ،نایب رئیس و مدیر عامل مجمع خیرین مدرسه ساز استان بهره برداری از پروژه دو کلاسه شهید مدرس روستای فیض آباد تبادکان با زیر بنای 200 متر مربع که  با مشارکت سرهنگ بازنشسته ارتش محمد مهدی فرمنش و اداره کل نوسازی مدارس استان احداث شده است آغاز شد .

مهندس ابوالقاسم بابائی معاون اجرائی و نظارت اداره کل نوسازی مدارس استان در این مراسم طی سخنانی با اشاره به اقدامات خیرین مدرسه ساز در مدرسه سازی گفت : در مهر ماه سال جاری 1204 کلاس در قالب 293 پروژه در استان به بهره برداری رسیده که 602 کلاس در قالب 169 پروژه بصورت مردمی و مشارکتی بوده که از این لحاظ مقام اول کشور را کسب نموده ایم .

وی افزود : کار خیر خانواده فرمنش در این منطقه محروم ماندگار خواهد شد و امیدواریم خیران گرانقدر مدرسه ساز با توجه به نیاز هایی که بویژه در منطقه تبادکان وجود دارد ، بیش از پیش در این امر خیر مشارکت نمایند .

گفتنی است این مدرسه که از مدارس فرسوده منطقه بوده و  بازسازی شده است ،قبلاً بنام شهید مدرس بوده و خیر بزرگوار حاضر به تغییر نام مدرسه و نامگذاری به نام خود  نشده و فقط جمله ای در زیر نام مدرسه با این مضمون «تقدیمی دانش آموز خردسال ستایش فرمنش به فضای آموزشی مدرسه شهید مدرس » حک شده که وی نوه  این خیر مدرسه ساز می باشد .

در پایان این مراسم با قرائت شعری از طرف مجمع خیرین مدرسه ساز در وصف این خیر گرانقدر و اهداء لوح سپاس  از طرف مجمع ،اداره کل نوسازی مدارس و آموزش و پرورش تبادکان  از وی تجلیل شد .