هفتمین جلسه هیئت مدیره مجمع خیرین مدرسه ساز رضوی در سال  98، با حضور دکتر قفلی  رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور در مشهد برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین مدرسه ساز خراسان رضوی ، دکتر قفلی  رئیس جامعه خیرین مدرسه ساز کشور و عضو مجمع خیرین مدرسه ساز خراسان رضوی در این جلسه با تأکید بر نیازهای اکثر مناطق کشور به فضای آموزشی جدید گفت : ما نیازمند این هستیم که خیرین و مردم نیک اندیش در این راه خیر همچنان همراه ما باشند .

وی افزود : مجامع خیرین مدرسه ساز استانها باید در این زمینه تلاش نمایند تا ورود نیک اندیشان و خیرین را به امر خیر مدرسه سازی تسهیل نمایند.

 وی همچنین به وجود کلاسهای نیمه تمام در کشور اشاره کرد و افزود : در جهت تکمیل پروژه های نیمه تمام نیز خیرین بزرگوار و مجامع می توانند با دولت مشارکت و این پروژ ه ها را ان شاء الله به پایان برسانند.

در این جلسه همچنین غلامعلی رأفتی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان ضمن ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده گفت : در مهر ماه امسال استان خراسان رضوی با 1204 کلاس تحویلی که 50 درصد آن به تعداد  602 کلاس بصورت مردمی و مشارکتی بوده است مقام اول کشور را کسب نموده است .

در این جلسه که اکثر اعضای هیئت مدیره و نمایندگان ادارات کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس نیز مشهد حضور داشتند در خصوص مسائل مختلف حوزه مدرسه سازی و مشارکت خیرین بحث و تبادل نظر بعمل آمد و تصمیمات لازم اتخاذ شد .